Par Mums

Mēs – profesionāļu komanda ar vairāk kā 20 gadu pieredzi santehnikas tirdzniecības, uzstādīšanas un apkalpošanas jomā, esam apvienojuši Savas zināšanas, pieredzi un kaisli. Lai izveidotu – ērtu, pievilcīgu, viegli uztveramu un saprotamu veikalu.

Ko Mēs piedāvājam?

Mēs palīdzēsim Jums, izvēlēties preces no ražotājiem, kuri ražo preces ar ilgtermiņa perspektīvu. Uzņemas atbildību par savu produkciju un piedāvātajiem risinājumiem, nodrošinām ar uzstādīšanas, garantijas un pēcgarantijas laika apkalpošanas servisu.

Mūsu vīzija

Mēs esam pārliecināti, ka jebkura telpa ap Mums ir ikvienam viņa komforta un labsajūtas templis. Tieši tādēļ vēlamies parādīt, ar vizuāliem piemēriem, mūsdienīgu vannas istabu plašās iespējas, lai rosinātu Jūs pasapņot par iespējami tuvāko telpas modeli, kurš ļautu Jums un Jūsu mīļajiem justies īpaši ērti un labi.

Mūsu pieredze

Mēs – profesionāļu komanda ar vairāk kā 20 gadu pieredzi santehnikas tirdzniecības, uzstādīšanas un apkalpošanas jomā. Esam ieguvuši pieredzi un piedalījušies Latvijas lielāko būvmateriālu veikalu tīklu attīstīšanā. Šodien esam apvienojuši Savas zināšanas, pieredzi un kaisli, lai izveidotu – ērtu, viegli uztveramu un saprotamu iepirkšanās vietu.

Mūsu piedāvājums

Mēs palīdzēsim Jums, izvēlēties preces no ražotājiem, kuri ražo preces ar ilgtermiņa perspektīvu, uzņemas atbildību par savu produkciju un piedāvātajiem risinājumiem. Nodrošinām ar garantijas un pēc garantijas servisu, uzņemamies rūpes par preču piegādi un uzstādīšanu, lai atbrīvotu Jums laiku Saviem ikdienas darbiem.

Mūsu mērķis

Mūs virza mērķis – padarīt Jums iepirkšanos ērtu, ātru un saprotamu. Mūsu veikalā Jūs variet skaidri aplūkot, viegli izvēlēties un ātri iegādāties izvēlētās preces, nesatraucoties par preču kvalitāti, piegādi un uzstādīšanu. Tas ir Mūsu serviss, kuru Jums nodrošinām.

Mūsu veikums

Balstoties uz pieredzi, iegūtām zināšanām un nākotnes redzējumu, esam izveidojuši preču sortimentu, par kuru esam pārliecināti, paši tās lietojam, un varam ieteikt ikvienam, kuram rūp lietošanas praktiskums, kalpošanas ilgums un patīkams dizains. Esam izveidojuši sistēmu, kurā preces tiek pasūtītas tieši no ražotāja noliktavas vai lielākās reģionālās noliktavas, izslēdzot starpniekus un iesaistot mazāk apkalpojošā personāla.

Veidojam kopā

Mēs esam pārliecināti, ka jebkura telpa ap Mums ir ikvienam komforta un labsajūtas templis. Tieši tādēļ vēlamies parādīt ko iespējams paveikt ar mūsdienīgiem  risinājumiem, lai Jūsu templi uzbūvētu kopā un ļautu Jums un Jūsu mīļajiem justies īpaši ērti un labi.

Kā Mēs Jums varam palīdzēt ?

Mūsu atbalsta dienesta personāls sniegs Jums atbildi visas dienas garumā, arī brīvdienās.

Mūsu sadarbības partneri ir ražotāji, kuri uzstāda augstus standartus Savai produkcijai un uzņemas atbildību par izstrādājuma kvalitāti.

Mēs saīsinām piegādes ķēdi, dodot iespēju saņemt preci, iespējami ātrāk, tieši no ražotāju noliktavas vai tuvākās reģionālās noliktavas.

Mēs piedāvājam preces, par kurām esam pārliecināti, lietojam tās Paši, un varam ieteikt ikvienam, kuram rūp lietošanas praktiskums, kalpošanas ilgums un patīkams dizains. Mēs nogādāsim preces tieši Jums vēlamā laikā un vietā.