FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir preču piegādes veidi?

Preces, ikdienā, tiek piegādātas ar kurjerpasta starpniecību vai veikala vannas.lv transportu. Tas nozīmē, ka pirms preču piegādes ar Jums sazināsies piegādes kurjers vai veikala transporta vadītājs, lai saskaņotu piegādes laiku. Preces ir iespējams izņemt arī pašiem no mūsu veikala: Margrietas ielā 7, pirms tam saskaņojot ierašanās laiku.

Cik ilgu laiku aizņem preču piegāde?

Preču piegādes laiks ir atkarīgs no preču apmaksas ātruma, preces sagatavošanas laika (1-2 darba dienas) un transportēšanas laika (1-4 darba dienas) Kopējais preču piegādes laiks ir robežās no 1-6 darba dienām. Jums arī ir iespēja ērti izsekot Sava pasūtījuma statusam tieši no veikala lapas, augšējā labā stūrī: Izsekot pasūtījumu

Kādi apmaksas veidi tiek akceptēti veikalā vannas.lv?

Veikalā vannas.lv tiek pieņemta apmaksa ar bankas pārskaitījumu, preces pasūtīšanas brīdī, par kuru tiek sagatavots un nosūtīts rēķins.

Vai es saņemšu rēķinu par savu preču pasūtījumu?

Rēķins par preču pasūtījumu Jums tiks nosūtīts uzreiz pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas veikalā vannas.lv Šis rēķins, pēc tā apmaksas, kalpo kā preču iegādes dokuments un tajā tiek norādīta informācija par preču nosūtītāju, preču saņēmēju, preci, preču skaitu, preču summu un papildus izdevumiem (piem. transports) ja tādi būs.

Kādas ir preču piegādes izmaksas pasūtījumiem no veikala vannas.lv?

Preču piegādes izmaksas Rīgā sedz veikals vannas.lv, ja pasūtījuma vērtība sasniedz vismaz – 20Eur. Pārējā Latvijas teritorijā un Rīgā, ja pasūtījuma summa ir mazāka par 20Eur, piegādes izmaksas ir robežās no 5 – 15 Eur.

Vai man nepieciešams reģistrēties,lai veiktu pasūtījumu?

Nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pasūtījumu veikalā vannas.lv, taču reģistrētiem lietotājiem ir virkne priekšrocību, piemēram – nav atkārtoti jāvada dati, iepērkoties nākamreiz, būsiet informēts par jaunākajām vannas.lv akcijām, būs pieejama pirkumu vēsture u.c. noderīgas lietas.